Oferta pracy

Stanowisko: Online Marketing Expert

Numer referencyjny: 653674903

Witaj! Jeżeli:

jesteś osobą rzetelną, konsekwentną w działaniu, dobrze zorganizowaną,

posiadasz zdolności analityczne,

znasz specyfikę kanału mobilnego oraz doświadczyłeś pracy w social-mediach,

nie jest Ci obca znajomość narzędzi SEM, SEO, Google Analytics, Google Adwords,

oraz potrafisz tworzyć dopasowane kampanie marketingowe,

To poszukujemy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Online Marketing Expert

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

 • Miejsce pracy: Kędzierzyn- Koźle
 • Zarobki: -
 • Charakterystyka:

  Jako Online Marketing Expert będziesz odpowiedzialny za tworzenie ciekawych i dopasowanych  do odbiorcy kampanii marketingowych. Do Twoich obowiązków należeć będzie optymalizacja strategii budowania ruchu na portalach oraz sprawowanie nadzoru nad kampaniami SEM i SEO. Będziesz realizował zadania opierając się na współpracy z agencjami zewnętrznymi, analizował efekty kampanii w relacji do budżetu, szukając nowych rozwiązań.

 • Wymagania:

  Oczekujemy, że znasz social-media i masz doświadczenie w zakresie koordynacji działań marketingowych w obszarze performance marketingu. Tym samym posiadasz znajomość narzędzi SEM, SEO, Google Analytics, Google Adwords. Jest to warunek konieczny, ponieważ w codziennej pracy będziesz bazował na swojej wiedzy i doświadczeniu w tym zakresie. Ważne jest również, abyś w  codziennej pracy swobodnie posługiwał się językiem angielskim, celem kontaktu z  pracownikami z innych krajów Europejskich. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

 • Co zyskasz:

  Zyskasz wieloletnią współpracę ze stale rozwijającą się międzynarodową firmą z ugruntowaną pozycją na rynku oraz stabilne zatrudnienie, które pozwoli Ci na wysokie zarobki oparte na umowie o pracę. Nasz Klient ponadto oferuje opiekę zdrowotną, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość korzystania z lekcji językowych, możliwość udziału w programie akcji pracowniczych oraz możliwość udziału w Pracowniczym Programie Emerytalnym.

AplikujPowrót

Potrzebujesz pracownika?
Znajdziemy idealnego kandydata!