Oferta pracy

Stanowisko: Project Management Officer

Numer referencyjny: 653674905

Jeśli:

Myślisz strategicznie,

posiadasz zdolność analizowania i syntetyzowania,

masz doświadczenie w zarządzaniu projektami,

oraz poszukujesz nowych zawodowych wyzwań

To szukamy właśnie Ciebie!

Dla naszego klienta poszukujemy

Project Management Officera

 • Miejsce pracy: Warszawa
 • Zarobki: -
 • Charakterystyka:

  Jako Project Management Officer będziesz patrzył na organizację całościowo. Ważne abyś doskonale znał KPI całej organizacji na poziomie grupy, ale również kluczowe cele ustalone dla poszczególnych działów, ponieważ będziesz brał udział w tworzeniu i realizacji strategii firmy, poprzez inicjowanie strategicznych projektów w różnych obszarach działalności. Do Twoich obowiązków należeć będzie inicjacja nowych projektów, koordynowanie ich z perspektywy helicopter view, oraz ocena pod względem wartości dodanej oraz ustalonych założeń. Powinieneś również stworzyć system raportowania projektów zarządowi.

 • Wymagania:

  Oczekujemy, że będziesz posiadał myślenie strategiczne, ponieważ będziesz brał udział  w tworzeniu strategii organizacji. Ważne jest również, abyś posiadał wiedzę oraz doświadczenie z zakresu zarządzania projektami, ponieważ do Twoich obowiązków należeć będzie sprawowanie pieczy i raportowanie wszystkich uruchomionych projektów. Elementem obligatoryjnym jest również znajomość języka angielskiego, ze względu na pracę w międzynarodowym środowisku. Ponad to mile widziana jest znajomość branży detalicznej, gdyż działalność firmy odbywa się głównie w tym obszarze oraz wykształcenie wyższe.

 • Co zyskasz:

  Zyskasz wieloletnią współpracę ze stale rozwijającą się międzynarodową firmą z ugruntowaną pozycją na rynku oraz stabilne zatrudnienie, które pozwoli Ci na wysokie zarobki oparte na umowie o pracę. Nasz Klient ponadto oferuje opiekę zdrowotną oraz dofinansowanie do karty Multisport. Będziesz miał również możliwość rozwoju oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

AplikujPowrót

Potrzebujesz pracownika?
Znajdziemy idealnego kandydata!