Oferta pracy

Stanowisko: Specjalista ds. Online Marketingu

Numer referencyjny: 653674902

Witaj! Jeżeli:

jesteś osobą, która z łatwością tworzy teksty w języku polskim,

jesteś otwarty, zaangażowany

oraz jesteś analityczny i samodzielny

To poszukujemy właśnie Ciebie!

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Online Marketingu

Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle

 • Miejsce pracy: Kędzierzyn- Koźle
 • Zarobki: -
 • Charakterystyka:

  Jako Specjalista ds. Online Marketingu będziesz odpowiedzialny za regularne planowanie i wysyłanie kampanii mailingowych zgodnie z kalendarzem promocyjnym. Ważne jest abyś idealnie dobierał kierowane kampanie dla konkretnych odbiorców. Będziesz tworzył treści mające na celu pozyskiwanie nowych klientów w obszarze tematu kampanii.

 • Wymagania:

  Oczekujemy, że będziesz rozumiał mechanizmy, które kierują marketingiem online, ponieważ będziesz odpowiedzialny za zaplanowanie, przygotowanie, realizację oraz analizę skuteczności i efektywności kampanii. Ważne byś rozumiał zasady funkcjonowania klienta w Internecie, dobrze czuł się w pracy z komputerem oraz miał analityczne podejście do tworzenia kampanii, co będzie prowadziło do odpowiednich kroków podejmowanych w celu zainteresowania produktem. Ponad to ważne jest abyś potrafił sprawnie posługiwać się językiem polskim, ponieważ będziesz odpowiedzialny za tworzenie kampanii e-mail marketingowych. Mile widziane jest również, abyś posiadał doświadczenie w tworzeniu takich kampanii.

   

 • Co zyskasz:

  Zyskasz wieloletnią współpracę ze stale rozwijającą się międzynarodową firmą z ugruntowaną pozycją na rynku oraz stabilne zatrudnienie, które pozwoli Ci na wysokie zarobki oparte na umowie o pracę. Nasz Klient ponadto oferuje opiekę zdrowotną, dofinansowanie do karty Multisport, możliwość korzystania z lekcji językowych, możliwość udziału w programie akcji pracowniczych oraz możliwość udziału w Pracowniczym Programie Emerytalnym.

AplikujPowrót

Potrzebujesz pracownika?
Znajdziemy idealnego kandydata!