Oferta pracy

Stanowisko: Specjalista ds. rekrutacji

Numer referencyjny: 653674906

Jeśli posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji

jesteś samodzielny, pewny siebie

oraz jesteś nastawiony na efekt,

To szukamy właśnie Ciebie!

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalisty ds. rekrutacji

 • Miejsce pracy: Gliwice
 • Zarobki: -
 • Charakterystyka:

  Jesteśmy nie dużą agencją rekrutacyjną, tworzoną przez zgrany zespół, w którym każdy ma swoją rolę. Chcemy by uzupełniła go osoba, które samodzielnie będzie prowadziła procesy rekrutacyjne. Gabryelczyk Business Recruitment zajmuje się rekrutacją na stanowiska specjalistyczne oraz menedżerskie. Współpracujemy z dużymi firmami o ugruntowanej pozycji na rynku.

 • Wymagania:

  Do Twoich obowiązków należeć będzie samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, na wszystkich jego etapach oraz współpraca z klientem przy tworzeniu profilu kandydata. W związku z tym oczekujemy przynajmniej minimalnego doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych.
  Ważne jest także abyś rozumiał struktury organizacyjne oraz wiedział jak mniej więcej wygląda praca na stanowiska, na które będziesz rekrutował. Powinieneś znać również język angielski celem weryfikacji umiejętności językowych potencjalnych kandydatów oraz posiadać wykształcenie wyższe. Aby nam się dobrze współpracowało, ważne abyś był osobą otwartą, łatwo nawiązywał kontakty oraz był nastawiony na efekt.

 • Co zyskasz:

  Z naszej strony oferujemy pracę w młodym zespole, w firmie, która ciągle się rozwija (dlatego właśnie poszukujemy Ciebie). Będziesz miał możliwość rozwijania swoich kompetencji podczas pracy z bezpośrednim przełożonym. Oprócz pracy będziemy cenili Twój wolny czas.

AplikujPowrót

Potrzebujesz pracownika?
Znajdziemy idealnego kandydata!