O nas

Jesteśmy wiodącą firmą specjalizującą się w kompleksowym zarządzaniu zasobami ludzkimi na poziomie kierowniczym i wyższym. Nasza misja to wspieranie klientów w budowaniu silnych i efektywnych zespołów poprzez rekrutację najlepszych talentów, doradztwo zawodowe, outplacement oraz profilowanie osobowościowo-behawioralne. Działamy z pasją i zaangażowaniem, dążąc do znalezienia idealnego dopasowania między kandydatami a naszymi klientami. Nasze spersonalizowane podejście oraz zaawansowane narzędzia i metody pozwalają nam skutecznie wspierać klientów w osiąganiu ich strategicznych celów biznesowych. Jako firma, kładziemy duży nacisk na profesjonalizm, etykę pracy oraz ciągłe doskonalenie naszych usług, aby sprostać wymaganiom dynamicznego rynku pracy.

Nasz zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy nie tylko posiadają wiedzę branżową, ale także zrozumienie potrzeb biznesowych i ludzkich aspiracji. Stawiamy na innowacyjne podejścia i narzędzia, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi i efektywne osiągnięcie ich celów biznesowych oraz osobistych.


Poznaj nasz cały zespół

Kim jest Wojciech Gabryelczyk?

Doświadczony rekruter który w swojej pracy łączy kompetencje biznesowe które nabywał przez lata pracy na różnych szczeblach wielu organizacji. Sam przeszedł drogę od sprzedawcy przez menadżera operacyjnego aż po członka zespołu zarządzającego. Z kompetencjami psychologicznymi które, zdobywa poprzez pracę z ludźmi na sesjach indywidualnych po dziś dzień. Wspiera średnie i duże przedsiębiorstwa w tworzeniu efektywnej kultury organizacyjnej. Pokazuje, jak budować poczucie zaangażowania i odpowiedzialności wśród pracowników, uczy pozbywania się oporów, blokad i frustracji. Pomaga menedżerom w kształtowaniu pozycji lidera i sprawnym zarządzaniu zespołem, co przekłada się na zwiększenie efektywności pracy oraz zysków w organizacjach. Swoje kompetencje interpersonalne wykorzystuje również w realizacji kompleksowych kampanii rekrutacyjnych, które pozwalają zbadać postawy i wartości kandydata oraz dopasować pracownika do przełożonego. Autor Profilowania osobowościowo-behawioralnego.

Kim jest Anna Zgajewska ?

Doświadczony rekruter oraz doradca zawodowy. Swoje zamiłowanie do pracy z ludźmi rozwijała na stanowiskach związanych z rekrutacją i rozwojem pracowników w międzynarodowych korporacjach w kraju i za granicą. Posiada bogate doświadczenie w rekrutacji pracowników na wszystkich szczeblach organizacji oraz w różnych obszarach biznesowych. Doświadczenie to zdobywała pracując między innymi na rynkach takich jak Polska, Benelux, UK, Czechy, Armenia, Węgry, Szwecja czy Włochy. Wiedzę w obszarze psychologii i doradztwa zawodowego zdobywała poprzez edukację na Uniwersytecie SWPS.


Masz pytania?
Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez nas, podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane