Dobrze zatrudnić managera

Rola budowania profilu kandydata w rekrutacji: Zapobieganie rotacji pracowników i konfliktów w organizacji.

Pracodawcy często mają przekonanie, że idealny kandydat na dane stanowisko musi mieć podobne cechy jak on sam. Jednak zatrudnienie osoby o podobnym profilu osobowościowym może sprawić, że jej postawa nie będzie pasować do wymagań stanowiska. Pracodawca, będąc typem analityka, zatrudniając podobną osobę na stanowisko, które wymaga zupełnie innych cech, może napotkać problemy.

Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?

Nadszedł czas na zmiany. Stałeś się aktywnym poszukiwaczem nowych wyzwań. Powodów może być wiele. Wypalenie zawodowe, przewartościowanie swojego życia, chęć spróbowania swoich sił w innej branży lub znalazł Cię headhunter i zaproponował ciekawą ofertę. Niezależnie od tego, z jakiej perspektywy zaglądasz na ten proces, warto wiedzieć, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej.

Masz pytania?
Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez nas, podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane