Oferta pracy

Stanowisko:Portfolio Developer

Numer referencyjny: 653674900

Witaj! Jeżeli:

Jeżeli posiadasz doświadczenie w sprzedaży projektowej

oraz doświadczenie w sprzedaży software,

współpracowałeś z klientami w obszarze industry,

a także dobrze władasz językiem angielskim  

To poszukujemy właśnie Ciebie!  

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Portfolio Developer

 • Miejsce pracy: cała Polska
 • Zarobki: -
 • Charakterystyka:

  Jako Portfolio Developer będziesz odpowiedzialny za definiowanie u klientów obszarów dla zastosowań narzędzi PLM. Będziesz również wychodzić z inicjatywą propozycji rozwiązań, kreując przy tym potrzeby klientów, które będą miały perspektywę zarówno aktualnych, jak i przyszłościowych usprawnień. Kontakt z klientem odbywa się tutaj bezpośrednio, więc Twoje stanowisko pracy będzie wymagało częstych wyjazdów służbowych.

 • Wymagania:

  Ważne jest abyś posiadał doświadczenie w sprzedaży projektowej software, ponieważ kluczowe jest pozyskanie nowego klienta. Ponad to powinieneś posiadać doświadczenie we współpracy z klientem w obszarze industry, ponieważ oprogramowania są dedykowane fabrykom. Ważne jest również abyś biegle posługiwał się językiem angielskim celem wymiany doświadczeń z innymi inżynierami oraz posiadał prawo jazdy kategorii B, ponieważ dostaniesz auto służbowe potrzebne do wykonywania swojej pracy.

 • Co zyskasz:

  Zyskasz wieloletnią współpracę z firmą, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim i europejskim. Nasz Klient dba o przyjazną atmosferę pracy w organizacji, dlatego oferuje atrakcyjny pakiet benefitów, takich jak karta Multisport, ubezpieczenie grupowe czy opieka medyczna. Będziesz mieć możliwość pracy w międzynarodowej, innowacyjnej firmie z rozpoznawalną marką oraz przestrzeń do  kreowania swojej ścieżki rozwoju, czy nauki języków obcych. W ramach stanowiska udostępnimy Ci potrzebne narzędzia pracy.

  Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca rozwiązania m.in. z zakresu automatyki, będąca jednocześnie wiodącym dostawcą oprogramowania oraz usług z zakresu zarządzania cyklem życia produktów.

Aplikuj

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez nas, podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje danePowrót

Masz pytania?
Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez nas, podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane