Oferta pracy

Stanowisko:Researcher

Numer referencyjny: 653674901

Witaj! Jeżeli:

Swobodnie poruszasz się po Internecie

Jesteś ciekawski, cierpliwy i wszystko musisz wygooglować

Potrafisz patrzeć wielowątkowo

Znasz bardzo dobrze język polski i angielski

Chcesz pracować w młodym zespole w rozwijającej się firmie

To idealnie! Dołącz do nas!

Gabryelczyk Business Recruitment poszukuje osoby na stanowisko:

Researcher

 • Miejsce pracy: Gliwice
 • Zarobki: -
 • Charakterystyka:

  Osoba na stanowisku Researcher będzie odpowiedzialna za wyszukiwanie i dopasowywanie Kandydatów do poszczególnych projektów rekrutacyjnych za pomocą portali społecznościowych metodą Direct Search.

 • Wymagania:

  Oczekujemy, że masz dużą swobodę w poruszaniu się po Internecie – jest to konieczne, by z łatwością wyszukiwać Kandydatów. Powinieneś myśleć holistyczne, tak, by analizować i łączyć ze sobą różne wątki, informacje na portalach, w celu wyszukiwania właściwych osób do projektu. Determinacja oraz upartość pozwoli Ci z sukcesem pozyskiwać Kandydatów nie poddając się przy niepowodzeniach. Oczekujemy, że będziesz bardzo dobrze znał język polski i angielski, ponieważ wymaga tego komunikacja z Kandydatami i Klientami. Ważne jest również nawiązywanie dobrych relacji z innymi.

 • Co zyskasz:

  Zyskasz możliwość pracy w młodym zespole, w firmie, która jest w trakcie rozwoju. Zajmujemy się doradztwem personalnym, zawodowym, szkoleniami oraz rekrutacją. Przede wszystkim będziesz mógł liczyć na nasze wsparcie, pomoc i pracę zespołową. Wszystkiego Cię nauczymy przez co otrzymasz bezcenne doświadczenie. Będziesz miał również szanse na rozwój, wieloletnią współpracę i ludzkie podejście do pracownika. Oprócz pracy będziemy cenili Twój wolny czas.

Aplikuj

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez nas, podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje danePowrót

Masz pytania?
Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Wypełnienie formularza oznacza wyrażenie zgody na przetwarzanie przez nas, podanych w formularzu danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie i w zależności od treści zapytania przedstawienia oferty. Tutaj dowiesz się kim jesteśmy i jak przetwarzamy Twoje dane