Oferta pracy

Stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Numer referencyjny: 653674904

Witaj!

Jeżeli jesteś osobą nastawioną na uzyskanie wymiernych efektów,

posiadasz umiejętność sprzedaży oraz doświadczenie w obszarze industry,

nie jest Ci obca znajomość obszaru PLM,

i lubisz częste wyjazdy służbowe  

To szukamy właśnie Ciebie!  

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy

 • Miejsce pracy: Warszawa
 • Zarobki: 12 000,00 zł brutto
 • Charakterystyka:

  Jako osoba zatrudniona na stanowisku przedstawiciela handlowego będziesz odpowiedzialny za sprzedaż produktów należących do kategorii industry software. Twoja praca będzie polegała na bezpośrednim kontakcie z klientem oraz nawiązywaniu relacji z nim, aby uzyskiwać efekty oraz osiągać zyski.

 • Wymagania:

  Ważne jest abyś biegle posługiwał się językiem angielskim, ponieważ będziesz wymieniał doświadczenia z pracownikami z innych części świata zatrudnionymi na podobnym stanowisku w firmie. Ponad to oczekujemy, że będziesz miał doświadczenie w sprzedaży software w przemyśle, co pomoże w lepszym zrozumieniu branży w jakiej będziesz działał, a co za tym idzie, zwiększysz efekty biznesowe. Konieczne jest również posiadanie prawa jazdy kat. B, z racji na częste wyjazdy służbowe.

 • Co zyskasz:

  Zyskasz wieloletnią współpracę z firmą, która ma ugruntowaną pozycję na rynku polskim i europejskim. Nasz Klient dba o przyjazną atmosferę pracy w organizacji, dlatego oferuje atrakcyjny pakiet benefitów, takich jak karta Multisport, ubezpieczenie grupowe czy opieka medyczna. Będziesz mieć możliwość pracy w międzynarodowej, innowacyjnej firmie z rozpoznawalną marką oraz przestrzeń do  kreowania swojej ścieżki rozwoju, czy nauki języków obcych. W ramach stanowiska udostępnimy Ci potrzebne narzędzia pracy.

  Naszym Klientem jest międzynarodowa firma oferująca rozwiązania m.in. z zakresu automatyki, będąca jednocześnie wiodącym dostawcą oprogramowania oraz usług z zakresu zarządzania cyklem życia produktów.

AplikujPowrót

Potrzebujesz pracownika?
Znajdziemy idealnego kandydata!