Dobrze zatrudnić managera

Czytanie między wierszami

CV to wciąż odzwierciedlenie najlepszej wersji siebie. Przygotowując je, starasz się, by wszystkie zawarte w nim informacje przybliżyły Cię do otrzymania interesującego nas stanowiska. A zastanawiałeś się kiedyś, jak to wygląda z drugiej strony? Jak rekruter widzi Twoje CV?

Doświadczenie zawodowe – 2 x case study

Od lat jesteśmy nauczani, że projektując swój życiorys, pierwszym i najbardziej istotnym elementem jest doświadczenie zawodowe i imponująca ilość pozycji zawartych na tej liście. Zdziwi Cię, jeśli powiemy, że ono może nie być najważniejsze? To, na co my zwracamy szczególną uwagę to chęci i postawy do i wobec pracy, organizacji i przyszłych obowiązków. Poniżej opisaliśmy dwa ciekawe przypadki mające miejsce w czasie prowadzonych przez nas procesów rekrutacyjnych.

Kłopoty w firmie?

Kiedy prowadzisz firmę, niemal codziennie masz do czynienia z wszelkiego rodzaju problemami. Nie ma dnia, żeby nie trzeba było czegoś wyjaśnić, załatwić, rozwiązać. A co jeśli pozornie się nie da i ten sam problem wciąż wraca, mimo kolejnych prób załagodzenia konfliktu?

Benefity pracownicze

Jak myślisz, co jest najważniejszym elementem motywującym ludzi do pracy? Powiesz pewnie, że wysokie wynagrodzenie to coś, o czym marzą wszyscy. Przynajmniej na początku swojej kariery zawodowej niewątpliwie tak jest. Ale gdy ambicje nie pozwalają spocząć na laurach, osiągamy więcej i więcej, a więc i zarabiamy lepsze pieniądze. I często będąc już na pewnym pułapie, przestają odgrywać pierwszoplanową rolę.

8 etapów rekrutacji

Zastanawiasz się nad tym, czy zdecydować się na proces rekrutacyjny wewnątrz własnej organizacji i awansować jednego z zasłużonych pracowników, a może wolisz zatrudnić kogoś z zewnątrz? Nie wiesz, od czego zacząć? Masz dział HR w firmie, ale dotychczas nie zajmowali się rekrutacją osób na stanowiska zarządcze i boisz się, że nie dadzą sobie rady? Jakie są plusy i minusy zatrudnienia agencji headhunterskiej?

Potrzebujesz pracownika?
Znajdziemy idealnego kandydata!